KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15307098
nr 1530 7098
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 4/50, "Vaknande hus". Bildmått: 16x25 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:33:18
26/3 20:34:28